Persoonlijk Kampioenschappen

Onderstaand vindt u de indeling van de Persoonlijke Kampioenschappen gesorteerd op datum. Kom gerust eens langs om de onderstaande spelers aan te moedigen tijdens hun toernooi!

  • vr
    02
    mrt
    2018
    zo
    04
    mrt
    2018

    P.K. Driebanden 7e klasse

    20:00Boulevard Café

    Organisatie BV Boulevard

    Deelnemers:
     
    Leon Peijs V.V.A. 10 0.204
    Wies van Berkel Taverne 9 0.166
    Jan Verhoeven L.C.L. 8 0.151
    Connie Peijs V.V.A. 8 0.148
    Annemarie Wouters Taverne 8 0.136
    Jurgen van Hoof J.B.C. 8 0.13
    Trees van de Hout J.B.C. 7 0.103
    Wedstrijdindeling 1e ronde:
    20.00 uur Jurgen van Hoof - Trees van de Hout
    20.45 uur Wies van Berkel - Annemarie Wouters
    21.30 uur Connie Peijs - Leon Peijs
    22.15 uur Jan Verhoeven
    Wedstrijdleider PK Fransje Nieuwlands e-mail: pk@tilburgsebiljartbond.nl

     

  • vr
    09
    mrt
    2018
    zo
    11
    mrt
    2018

    P.K. Driebanden Groot

    20:00Café Bet Kolen

    Organisatie BV de Fijnproever

    Deelnemers:
    Peter Heerkens Eensgezindheid 32 0.83
    Fransje Nieuwlands B.C.K. 21 0.506
    Patrick Ouwerkerk Eensgezindheid 21 0.502
    Toine Heerkens Eensgezindheid 20 0.488
    Mark Vos Bet Kolen 19 0.444
    Davy van Helmond Eensgezindheid 18 0.438
    Huub Schlangen Eensgezindheid 18 0.418
    Wedstrijdindeling 1e ronde:
    20.00 uur Huub Schlangen - Patrick Ouwerkerk
    20.45 uur Davy van Helmond - Toine Heerkens
    21.30 uur Mark Vos - Fransje Nieuwlands
    20.45 uur Peter Heerkens
    Wedstrijdleider PK Fransje Nieuwlands e-mail: pk@tilburgsebiljartbond.nl
  • vr
    16
    mrt
    2018
    zo
    18
    mrt
    2018

    P.K. Driebanden 6e klasse

    20:00Biljart en Poolcentrum de Romein

    Organisatie BV De Romein

    Deelnemers:
    Chantal van Berkel De Koopman 13 0.279
    John Maas De Romein 13 0.276
    Hans Klaassen V.V.A. 13 0.273
    Clement Boer De Romein 14 0.310
    Eric Klaassen De Korenbloem 12 0.251
    Jos van der Aa V.V.A. 12 0.25
    Ronald Kop De Romein 12 0.248
    Henry v/d Nouweland De Romein 11 0.24
    Erna van Poppel O.T.B.U. 11 0.215
     
    Wedstrijdindeling 1e ronde:
    20.00 uur Hans Klaassen - Jos van der Aa
    20.00 uur Henry v/d Nouweland - John Maas
    20.45 uur Eric Klaassen - Chantal van Berkel
    20.45 uur Ronald Kop - Clement Boer
    21.30 uur Erna van Poppel
    Wedstrijdleider PK Fransje Nieuwlands e-mail: pk@tilburgsebiljartbond.nl

     

  • vr
    23
    mrt
    2018
    zo
    25
    mrt
    2018

    P.K. Driebanden 5e klasse

    20:00Café Bierings

    Organisatie BV De Blauwe Punt

    Deelnemers:
    Michel Blaauwgeers De Fijnproever 14 0.314
    Dave Voetman G.V.O. 13 0.260
    Michel Elands B.C.K. 14 0.306
    Rob van de Rijt Boulevard 14 0.305
    Falco Vriens Eensgezindheid 14 0.305
    Timothy van Geel De Fijnproever 13 0.287
    Danny Weijters Taverne 13 0.284
    Wedstrijdindeling 1e ronde:
    20.00 uur Rob van de Rijt - Falco Vriens
    20.45 uur Timothy van Geel - Michel Blaauwgeers
    21.30 uur Michel Elands - Danny Weijters
    22.15 uur Dave Voetman
    Wedstrijdleider PK Fransje Nieuwlands e-mail: pk@tilburgsebiljartbond.nl

     

  • vr
    06
    apr
    2018
    zo
    08
    apr
    2018

    P.K. Driebanden 4e klasse

    19:30Café 't Uilennest

    Organisatie BV B.C.K.

    Deelnemers:
    Frans Bakker De Kauw 18 0.429
    Ton Smits De Korenbloem 18 0.439
    Henk de Grooth B.C.K. 18 0.42
    Jan van Lieshout De Fijnproever 15 0.329
    Johan v/d Biggelaar B.C.K. 20 0.481
    Hans Boom Nun Band of Drie 17 0.398
    Paul van Hest De Romein 16 0.378
     
    Wedstrijdindeling 1e ronde:
    20.00 uur Hans Boom - Ton Smits
    20.45 uur Jan van Lieshout - Frans Bakker
    21.30 uur Johan v/d Biggelaar - Henk de Grooth
    22.15 uur Paul van Hest
    Wedstrijdleider PK Fransje Nieuwlands e-mail: pk@tilburgsebiljartbond.nl

     

  • vr
    20
    apr
    2018
    zo
    22
    apr
    2018

    P.K. Driebanden 3e klasse

    20:00Café van den Brekel

    Organisatie BV Eensgezindheid

    Deelnemers:
    Toine van Berkel Nun Band of Drie 20 0.481
    Lucien Klijberg Teamwork 17 0.414
    Peter van den Broek B.C.K. 20 0.474
    Ton Arkesteijn De Blauwe Punt 19 0.469
    Johan Haneveer Boulevard 19 0.456
    John Daemen Nun Baand of 3 18 0.429
    Gijs Timmermans Teamwork 18 0.436
    Ad Kieboom De Blauwe Punt 18 0.434
    Michel Doomen De Korenbloem 18 0.429
     
    Wedstrijdindeling 1e ronde:
    20.00 uur Toine van Berkel - John Daemen
    20.00 uur Ad Kieboom - Ton Arkesteijn
    20.45 uur Peter van den Broek - Johan Haneveer
    20.45 uur Gijs Timmermans - Lucien Klijberg
    21.30 uur Michel Doomen
     
    Wedstrijdleider PK Fransje Nieuwlands e-mail: pk@tilburgsebiljartbond.nl

     

  • vr
    11
    mei
    2018
    zo
    13
    mei
    2018

    P.K. Driebanden 2e klasse

    20:00Café Taverne

    Organisatie BV Taverne

    Deelnemers:
    Patrick Ouwerkerk Eensgezindheid 23 0.562
    Ad van de Wiel BW111 23 0.559
    Ed Willems De Koopman 22 0.549
    Davy van Helmond Eensgezindheid 22 0.548
    Marco Le Granse L.C.L. 22 0.543
    Peter Jansen Nun Band of Drie 21 0.518
    Roy Grimmelius Eensgezindheid 20 0.496
     
    Wedstrijdindeling 1e ronde:
    20.00 uur Roy Grimmelius - Davy van Helmond
    20.45 uur Ed Willems - Marco le Granse
    21.30 uur Ad van de Wiel - Peter Jansen
    22.15 uur Patrick Ouwerkerk
    Wedstrijdleider PK Fransje Nieuwlands e-mail: pk@tilburgsebiljartbond.nl

     

  • vr
    25
    mei
    2018
    zo
    27
    mei
    2018

    P.K. Driebanden 1e klasse

    20:00Café Bet Kolen

    Organisatie BV Nun Baand Of Drie

    Deelnemers:
    Marcel Persoons Nun Band of Drie 31 0.799
    Ad de Groot B.C.K. 31 0.789
    Toine Heerkens Eensgezindheid 29 0.736
    Henk Horvers Boulevard 26 0.671
    Mark Vos Bet Kolen 25 0.637
    Fransje Nieuwlands B.C.K. 25 0.632
    Huub Schlangen Eensgezindheid 24 0.592
    Cris Hansen Teamwork 23 0.571
     
     Wedstrijdindeling 1e ronde:
    20.00 uur Huub Schlangen - Toine Heerkens
    20.00 uur Fransje Nieuwlands - Ad de Groot
    20.45 uur Cris Hansen - Marcel Persoons
    20.45 uur Mark Vos - Henk Horvers
     
    Wedstrijdleider PK Fransje Nieuwlands e-mail: pk@tilburgsebiljartbond.nl