Kalender

  • vr
    08
    feb
    2019
    20.30 uurCues & Darts, Prof Romeinstraat 17 Tilburg
  • za
    16
    feb
    2019
    13.00 uurCafe 't Uilennest, Koestraat 125 Tilburg

     

    Eensgezindheid 2 - Lekker Pilske 1

  • za
    16
    feb
    2019
    13.00 uurCafe De Kauw, Besterdring 109 Tilburg

     

    De Kauw 1 - De Koopman 2

  • zo
    17
    feb
    2019
    13.00 uurCafe De Koopman, Pieter Postplein 1 Tilburg

     

    De Koopman 2 - Lekker Pilske 1

  • vr
    08
    mrt
    2019
    zo
    10
    mrt
    2019
    20.00 uurBiljartcentrum Cues & Darts, Prof Romeinstraat 17 Tilburg

     

    Fred Kuijpers De Korenbloem 11
    Erna van Poppel O.T.B.U. 10
    Crist de Bree Boulevard 10
    Leon Peijs V,V,A. 10
    Connie Peijs V,V,A. 09
    Trees van den Hout J.B.C 09
    Carlein van Gils V.V.A. 08
    Annemarie Wouters Taverne 06

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Erna van Poppel Carlein van Gils
    20.00 uur Crist de Bree Trees van den Hout
    20.45 uur Leon Peijs Connie Peijs
    20.45 uur Fred Kuijpers Annemarie Wouters

     

     

  • vr
    15
    mrt
    2019
    zo
    17
    mrt
    2019
    20.00 uurCafe Bierings, Goirkestraat 50 Tilburg

     

    Michel Elands B.C.K. 12
    Joppe de Bres Boulevard 12
    Sjef Engel Taverne 12
    Clement Boer Cues & Darts 12
    Patrick van Beurden Taverne 12
    Jos van de Aa V.V.A. 11
    Jurgen van Hoof J.B.C. 11

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Clement Boer Jos van de Aa
    20.45 uur Sjef Engel Patrick van Beurden
    21.30 uur Joppe de Bres Jurgen van Hoof
    22.15 uur Michel Elands  

     

  • vr
    22
    mrt
    2019
    zo
    24
    mrt
    2019
    20.00 uurBiljartcentrum Cues & Darts, Prof Romeinstraat 17 Tilburg

     

    Jan Van Lieshout De Fijnproever 14
    Eric Klaassen De Korenbloem 14
    Rob van de Rijt Boulevard 13
    Hans Klaassen V.V.A. 13
    Gerrit Bax J.B.C. 13
    Ronald Kop Cues & Darts 13
    Simon van de Bogert V.V.A. 13

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Hans Klaassen Simon van de Bogert
    20.45 uur Rob van de Rijt Gerrit Bax
    21.30 uur Eric Klaassen Ronald Kop
    22.15 uur Jan van Lieshout  

     

  • vr
    29
    mrt
    2019
    za
    30
    mrt
    2019
    20.00 uurCafe Bet Kolen. Broekhovenseweg 111 Tilburg

     

    Gerrit van Gils De Fijnproever 16
    Frans Bakker De Kauw 16
    Ton Smits De Korenbloem 15
    Thea van de Wouw De Koopman 15
    Chantal van Berkel De Koopman 14
    Michel Doomen De Korenbloem 14
    Dave Voetman De Fijnproever 12

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Thea van de Wouw Chantal van Berkel
    20.45 uur Ton Smits Michel Doomen
    21.30 uur Gerrit van Gils Dave Voetman
    22.15 uur Frans Bakker  

     

  • vr
    05
    apr
    2019
    zo
    07
    apr
    2019
    20.00 uurCafe De Korenbloem, Staringstraat 1 Tilburg

     

    Toine van Berkel Nun Baand Of 3 19
    Roy Grimmelius Eensgezindheid 18
    Ton Arkesteijn De Blauwe Punt 18
    Henk de Groot B.C.K. 17
    Manus Ruijzenaars B.C.K. 17
    Paul van Hest Lekker Op Tijd 16
    Johan van de Biggelaar B.C.K. 16

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Henk de Grooth Manus Ruijzenaars
    20.45 uur Ton Arkesteijn Paul van Hest
    21.30 uur Roy Grimmelius Johan van de Biggelaar
    22.15 uur Toine van Berkel  

     

  • vr
    12
    apr
    2019
    zo
    14
    apr
    2019
    20.00 uurCafe Boulevard, Noordstraat 51 Tilburg

     

    Stefan Burgt Bet Kolen 22
    Peter van den Broek B.C.K. 22
    Johan Haneveer Boulevard 19
    Gijs Timmermans Teamwork 19
    Hans Boom Nun Baand Of 3 19
    Cris Hansen Teamwork 19
    Ad Kieboom Blauwe Punt 18

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Gijs Timmermans Cris Hansen
    20.45 uur Johan Haneveer Hans Boom
    21.30 uur Peter van den Broek Ad Kieboom
    22.15 uur Stefan Burgt  

     

  • vr
    26
    apr
    2019
    zo
    28
    apr
    2019
    20.00 uurCafe Taverne, Bredaseweg 68 Tilburg

     

    Jurgen Schlangen Taverne 23
    Ad van de Wiel BW111 23
    John Daemen Nun Baand Of 3 23
    Ramon Stokkermans De Koopman 22
    Martin van de Rijt BW111 22
    Patrick Ouwerkerk Eensgezindheid 22
    John van Tongeren Taverne 19

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Patrick Ouwerkerk Ramon Stokkermans
    20.45 uur Ad van de Wiel Martin van de Rijt
    21.30 uur Jurgen Schlangen John van Tongeren
    22.15 uur John Daemen  

     

  • vr
    03
    mei
    2019
    zo
    05
    mei
    2019
    20.00 uurCafe De Koopman, Pieter Postplein 1 Tilburg

     

    Toine Heerkens Eensgezindheid 28
    Frans Spijkers De Koopman 27
    Hans Oomes De Fijnproever 27
    Peter Jansen Nun Baand Of 3 25
    Jan Willem Blijenburg B.C.K. 25
    Ed Willems De Koopman 24
    Huub Schlangen Eensgezindheid 23
    Wil de Wit De Koopman 23

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Peter Jansen Jan Willem Blijenburg
    20.00 uur Hans Oomes Ed Willems
    20.45 uur Frans Spijkers Wil de Wit
    20.45 uur Toine Heerkens Huub Schlangen

     

  • vr
    17
    mei
    2019
    zo
    19
    mei
    2019
    20.00 uurCafe 't Uilennest, Koestraat 125 Tilburg

     

    Peter Heerkens Eensgezindheid 44
    Henk de Wit De Koopman 38
    Marcel Persoons Nun Baand Of 3 34
    Bert van de Wijngaard Bet Kolen 34
    Jan de Leeuw De Koopman 32
    Rens van Sprang De Koopman 31
    Jop van Abeelen Boulevard 31
    Lion Laros De Koopman 31

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Jan de Leeuw Rens van Sprang
    20.00 uur Marcel Persoons Bert van de Wijngaard
    20.45 uur Henk de Wit Lion Laros
    20.45 uur Peter Heerkens Jop van Abeelen

     

  • vr
    28
    jun
    2019
    20.00 uurCafe Bierings, Goirkestraat 50 Tilburg
  • vr
    23
    aug
    2019
    20.00 uurCafe Boulevard, Noordstraat 51 Tilburg
  • vr
    06
    sep
    2019
    20.00 uurCues & Darts, Prof Romeinstraat 17 Tilburg
  • vr
    20
    sep
    2019
  • za
    05
    okt
    2019
    ma
    07
    okt
    2019
    12.00 uurBiljartcentrum Cues & Darts, Prof Romeinstraat 17 Tilburg

    Organisatie: BV Cues & Darts

    Michel Elands B.C.K. 29
    Hans van Vugd De Korenbloem 28
    Jurgen van Hoof J.B.C. 27
    Annemarie Wouters Taverne 26
    Johan Fiechter 't Huukske 24
    Crist de Bree Boulevard 24
    Trees van de Hout Cues & Darts 21

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Annemarie Wouters Johan Fiechter
    12.45 uur Jurgen van Hoof Crist de Bree
    13.30 uur Hans van Vugd Trees van de Hout
    14.15 uur Michel Elands

     

  • za
    19
    okt
    2019
    ma
    21
    okt
    2019
    12.00 uurCafe Bierings, Goirkestraat 50 Tilburg

    Organisatie: BV De Blauwe Punt

    Patrick van Beurden   Taverne 35
    Hans van Poppel   Lekker Op Tijd 34
    Davey Hamers   Lekker Op Tijd 32
    Leon Peijs   V.V.A. 32
    Connie Peijs   V.V.A. 30
    Petra de Wind   Cues & Darts 29
    Carlein van Gils   V.V.A. 29

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Connie Peijs Petra de Wind
    12.45 uur Leon Peijs Carlein van Gils
    13.30 uur Hans van Poppel Davey Hamers
    14.15 uur Patrick van Beurden  

     

  • za
    26
    okt
    2019
    ma
    28
    okt
    2019
    12.00 uurCafe De Korenbloem, Staringstraat 1 Tilburg

    Organisatie: BV De Korenbloem

    Hans Klaassen V.V.A. 41
    Gerrit Bax Cues & Darts 40
    Eric Klaassen De Korenbloem 36
    Joppe de Bres Boulevard 36
    Ronald Kop Cues & Darts 36
    Jos van de Aa V.V.A. 35
    Tommy van de Linden Taverne 35

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Joppe de Bres Tommy van de Linden
    12.45 uur Gerrit Bax Ronald Kop
    13.30 uur Hans Klaassen Jos van de Aa
    14.15 uur Eric Klaassen

     

  • za
    02
    nov
    2019
    ma
    04
    nov
    2019
    12.00 uurCafe Het Uilennest, Koestraat 125 Tilburg

    Organisatie: BV B.C.K.

    Ton Arkesteijn De Blauwe Punt 48
    Clement Boer Cues & Darts 45
    Michel Blaauwgeers De Fijnproever 45
    Ton Smits De Korenbloem 45
    Rob van de Rijt Boulevard 42
    Timothy van Geel De Fijnproever 42
    Paul van Hest Lekker Op Tijd 41

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Ton Smits Rob van de Rijt
    12.45 uur Michel Blaauwgeers Timothy van Geel
    13.30 uur Clement Boer Paul van Hest
    14.15 uur Ton Arkesteijn

     

  • vr
    08
    nov
    2019
    zo
    10
    nov
    2019
    20.00 uurCafe Taverne, Bredaseweg 68 Tilburg

    Organisatie: BV Taverne

    Jurgen Schlangen Taverne 74
    Gijs Timmermans Teamwork 62
    Frans Bakker De Kauw 59
    Ad Kieboom Boulevard 59
    Ad Spaninks Boulevard 53
    Manus Ruijzenaars B.C.K. 52
    Ton Oostelbos Boulevard 49

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Ad Kieboom Ad Spaninks
    20.45 uur Frans Bakker Manus Ruijzenaars
    21.30 uur Gijs Timmermans Ton Oostelbos
    22.15 uur Jurgen Schlangen

     

  • za
    16
    nov
    2019
    ma
    18
    nov
    2019
    12.00 uurCafe De Koopman, Pieter Postplein 1 Tilburg

    Organisatie: BV De Koopman

    Hans Oomes De Fijnproever 161
    Toine Heerkens Eensgezindheid 131
    Rens van Sprang De Koopman 110
    Huub Schlangen Eensgezindheid 85
    Frans Spijkers De Koopman 83
    Johan Haneveer Boulevard 81
    Fran Kafoe 't Huukske 78
    Peter van de Broek B.C.K. 76

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Johan Haneveer Fran Kafoe
    12.00 uur Rens van Sprang Frans Spijkers
    12.45 uur Toine Heerkens Huub Schlangen
    12.45 uur Hans Oomes Peter van de Broek

     

  • za
    23
    nov
    2019
    ma
    25
    nov
    2019
    12.00 uurBiljartcentrum Cues & Darts, Prof Romeinstraat 17 Tilburg

    Organisatie: V.V.A.

    Connie Peijs V.V.A. 17
    Jurgen van Hoof J.B.C. 15
    Leon Peijs V.V.A. 14
    Annemarie Wouters Taverne 14
    John Fiechter 't Huukske 11
    Crist de Bree Boulevard 10
    Trees van de Hout Cues & Darts 8

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur John Fiechter Crist de Bree
    12.45 uur Annemarie Wouters Trees van de Hout
    13.30 uur Connie Peijs Leon Peijs
    14.15 uur Jurgen van Hoof

     

  • za
    30
    nov
    2019
    ma
    02
    dec
    2019
    12.00 uurCafe Boulevard, Noordstraat 51 Tilburg

    Organisatie: BV Boulevard

    Eric Klaassen De Korenbloem 22
    Corné Looijens 't Huukske 19
    Hans Klaassen V.V.A. 19
    Erna van Poppel O.T.B.U. 18
    Connie Peijs V.V.A. 17
    Dave Voetman De Fijnproever 16
    Carlein van Gils V.V.A. 16

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Connie Peijs Dave Voetman
    12.45 uur Hans Klaassen Carlein van Gils
    13.30 uur Corné Looijens Erna van Poppel
    14.15 uur Eric Klaassen

     

  • za
    07
    dec
    2019
    ma
    09
    dec
    2019
    12.00 uurCafe De Roemer, Molenbochtstraat 65 Tilburg

    Organisatie: BV Lekker Op Tijd

    Ton Arkesteijn De Blauwe Punt 31
    Ton Smits De Korenbloem 31
    Timothy van Geel De Fijnproever 31
    Thea van de Wouw De Koopman 30
    Clement Boer Cues & Darts 26
    Jos van de Aa V.V.A. 23
    Ronald Kop Cues & Darts 23

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Clement Boer Ronald Kop
    12.45 uur Timothy van Geel Thea van de Wouw
    13.30 uur Ton Smits Jos van de Aa
    14.15 uur Ton Arkesteijn

     

  • za
    14
    dec
    2019
    ma
    16
    dec
    2019
    12.00 uurCafe 't Huukske, Oranjeplein 32 Goirle

    Organisatie: BV 't Huukske

    Toine Heerkens Eensgezindheid 74
    Rens van Sprang De Koopman 67
    Johan Haneveer Boulevard 54
    Huub Schlangen Eensgezindheid 45
    Fran Kafoe 't Huukske 45
    Patrick Ouwerkerk Eensgezindheid 43
    Gijs Timmermans Teamwork 42
    Gerrit van Gils De Fijnproever 42

     

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Huub Schlangen Fran Kafoe
    12.00 uur: Johan Haneveer Gijs Timmermans
    12.45 uur: Rens van Sprang Gerrit van Gils
    12.45 uur: Toine Heerkens Patrick Ouwerkerk

     

  • wo
    18
    dec
    2019
    20:00 uurCafe 't Uilennest, Koestraat 125 Tilburg