Persoonlijk Kampioenschappen

Onderstaand vindt u de indeling van de Persoonlijke Kampioenschappen gesorteerd op datum. Kom gerust eens langs om de spelers aan te moedigen tijdens hun toernooi!

 

  • vr
    23
    nov
    2018
    zo
    25
    nov
    2018
    20.00 uurBiljartcentrum Cues & Darts, Prof. Romeinstraat 17 Tilburg

     

    Ton Smits De Korenbloem 33
    Ton Oostelbos Boulevard 31
    Erna van Poppel O.T.B.U. 26
    Hans Klaassen V.V.A. 23
    Clement Boer Cues & Darts 22
    Eric Klaassen De Korenbloem 22
    Ronald Kop Cues & Darts 22

     

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur: Clement Boer Ronald Kop
    20.45 uur: Erna van Poppel Hans Klaassen
    21.30 uur: Ton Smits Eric Klaassen
    22.15 uur: Ton Oostelbos  

     

  • vr
    30
    nov
    2018
    zo
    02
    dec
    2018
    20.00 uurCafe 't Uilennest, Koestraat 125 Tilburg

     

    Toine Heerkens Eensgezindheid 71
    Huub Schlangen Eensgezindheid 59
    Frans Nieuwlands B.C.K. 53
    Johan Haneveer Boulevard 42
    Gerrit van Gils De Fijnproever 42
    Patrick Ouwerkerk Eensgezindheid 40
    Ton Arkesteijn De Blauwe Punt 35

     

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur: Johan Haneveer Gerrit van Gils
    20.45 uur: Frans Nieuwlands Ton Arkesteijn
    21.30 uur: Huub Schlangen Patrick Ouwerkerk
    22.15 uur: Toine Heerkens  

     

  • vr
    07
    dec
    2018
    zo
    09
    dec
    2018
    20.00 uurCafe Bierings, Goirkestraat 50 Tilburg

     

    Theo van Veen BW111 61
    Ad Spaninks Boulevard 59
    Johan van den Biggelaar B.C.K. 56
    Gijs Timmermans Teamwork 56
    Frans Bakker De Kauw 55
    Manus Ruijzenaars B.C.K. 51
    Ton Arkesteijn De Blauwe Punt 50

     

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur: Gijs Timmermans Frans Bakker
    20.45 uur: Johan van de Biggelaar Manus Ruijzenaars
    21.30 uur: Ad Spaninks Ton Arkesteijn
    22.15 uur: Theo van Veen  

     

  • vr
    21
    dec
    2018
    zo
    23
    dec
    2018
    20.00 uurCafe Bet Kolen, Broekhovenseweg 111 Tilburg

     

    Martin van de Rijt BW111 188
    Toine Heerkens Eensgezindheid 107
    Huub Schlangen Eensgezindheid 80
    Johan Haneveer Boulevard 77
    Henk de Grooth B.C.K. 67
    Peter van den Broek B.C.K. 65
    Cris Hansen Teamwork 64
    Kevin Arkesteijn Eensgezindheid 62

     

    Programma 1e ronde:

    20.00 uur Johan Haneveer Huub Schlangen
    20.00 uur: Henk de Grooth Peter van de Broek
    20.45 uur: Martin van de Rijt Cris Hansen
    20.45 uur: Toine Heerkens Kevin Arkesteijn