Kalender

  • za
    09
    okt
    2021
    ma
    11
    okt
    2021
    12:00 uurCafe Taverne (BV Taverne)

     

    David van Gils De Korenbloem 28
    Jurgen van Hoof J.B.C. 28
    Annemarie Wouters Taverne 26
    Carlein van Gils De Korenbloem 26
    Ad van Lissum 't Huukske 23
    Christ de Bree Boulevard 22
    Trees van den Hout Cues & Darts 22

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Ad van Lissum Christ de Bree
    12.45 uur Annemarie Wouters Trees van den Hout
    13.30 uur David van Gils Carlein van Gils
    14.15 uur Jurgen van Hoof  
  • za
    16
    okt
    2021
    ma
    18
    okt
    2021
    12:00 uurBiljartcentrum Cues & Darts (BV V.V.A.)

     

    Gerrit Bax Cues & Darts 36
    Patrick van Beurden Taverne 35
    Antoine Sep De Korenbloem 35
    Corné Looyens 't Huukske 34
    Conny Peijs V.V.A. 31
    Roos Nas O.T.B.U. 29
    Michel Elands B.C.K. 28
    Leon Peijs V.V.A. 28

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Conny Peijs Leon Peijs
    12.00 uur Antoine Sep Corné Looyens
    12.45 uur Patrick van Beurden Roos Nas
    12.45 uur Gerrit Bax Michel Elands
  • za
    23
    okt
    2021
    ma
    25
    okt
    2021
    12:00 uurBiljartcentrum Cues & Darts (BV Boulevard)

     

    Clement Boer Cues & Darts D.V.O. 46
    Johan Bok Taverne 42
    Eric Klaassen V.V.A. 42
    John van Vessem De Korenbloem 41
    Joppe de Bres Boulevard 40
    Jos van der Aa V.V.A. 39
    Dennie Gijsbertsen J.B.C. 38
    Sjef Engel Taverne 37

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur John van Vessem Joppe de Bres
    12.00 uur Eric Klaassen Jos van der Aa
    12.45 uur Johan Bok Dennie Gijsbertsen
    12.45 uur Clement Boer Sjef Engel
  • za
    30
    okt
    2021
    ma
    01
    nov
    2021
    12:00 uurCafe De Koopman (BV De Koopman)

     

    Ad van de Wiel B.C.K. 58
    Gerrit van Gils De Fijnproever 57
    Ad Kieboom Boulevard 54
    Ton Smits De Korenbloem 53
    Ad Spaninks Boulevard 52
    Toine Brekelmans De Blauwe Punt 52
    Ton Arkesteijn De Blauwe Punt 51
    Timothy van Geel De Roemer Heej Ut 45

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Toine Brekelmans Ton Arkesteijn
    12.00 uur Ad Kieboom Ad Spaninks
    12.45 uur Gerrit van Gils Ton Smits
    12.45 uur Ad van de Wiel Timothy van Geel
  • za
    06
    nov
    2021
    ma
    08
    nov
    2021
    12:00 uurCafe Het Uilennest (BV B.C.K.)

     

    Hans Oomes De Fijnproever 152
    Twan van Ierland Boulevard 152
    Huub Schlangen Taverne 75
    Dorent van Wanrooij De Fijnproever 73
    Jurgen Schlangen Taverne 71
    Fran Kafoe 't Huukske 67
    Cris Hansen Teamwork 59
    Gijs Timmermans Teamwork 59

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Cris Hansen Gijs Timmermans
    12.00 uur Huub Schlangen Jurgen Schlangen
    12.45 uur Twan van Ierland Fran Kafoe
    12.45 uur Hans Oomes Dorent van Wanrooij
  • za
    13
    nov
    2021
    ma
    15
    nov
    2021
    12:00 uurCafe De Roemer (BV De Roemer Heej Ut)

     

    Jurgen van Hoof J.B.C. 13
    Leon Peijs V.V.A. 13
    Conny Peijs V.V.A. 12
    Annemarie Wouters Taverne 11
    Christ de Bree Boulevard 10
    Ad van Lissum 't Huukske 09
    Trees van den Hout Cues & Darts 07

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Christ de Bree Trees van den Hout
    12.45 uur Annemarie Wouters Ad van Lissum
    13.30 uur Conny Peijs Leon Peijs
    14.15 uur Jurgen van Hoof  
  • za
    20
    nov
    2021
    ma
    22
    nov
    2021
    12:00 uurCafe Bierings (BV De Blauwe Punt / Teamwork

     

    Ton Arkesteijn De Blauwe Punt 26
    Hans Klaassen V.V.A. 25
    Eric Klaassen V.V.A. 22
    Ronald Kop De Korenbloem 20
    Corné Looyens 't Huukske 19
    Dave Voetman De Fijnproever 17
    Jos van der Aa V.V.A. 17

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Ronald Kop Corné Looyens
    12.45 uur Eric Klaassen Dave Voetman
    13.30 uur Hans Klaassen Jos van der Aa
    14.15 uur Ton Arkesteijn  
  • za
    27
    nov
    2021
    ma
    29
    nov
    2021
    12:00 uurCafe De Korenbloem (BV De Korenbloem)

     

    Toine Brekelmans De Blauwe Punt 35
    Ton Oostelbos Boulevard 35
    Ton Smits De Korenbloem 33
    Gijs Timmermans Teamwork 31
    Jan van Lieshout De Fijnproever 30
    Timothy van Geel De Roemer Heej Ut 29
    Joppe de Bres Boulevard 28

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Gijs Timmermans Jan van Lieshout
    12.45 uur Ton Smits Timothy van Geel
    13.30 uur Ton Oostelbos Joppe de Bres
    14.15 uur Toine Brekelmans  
  • za
    11
    dec
    2021
    ma
    13
    dec
    2021
    12:00 uurCafe 't Huukske (BV 't Huukske)

     

    Twan van Ierland Boulevard 78
    Gerrit van Gils De Fijnproever 50
    Huub Schlangen Taverne 50
    Jurgen Schlangen Taverne 47
    Dorent van Wanrooij De Fijnproever 46
    Fran Kafoe 't Huukske 41
    Michel Doomen De Korenbloem 38
    Lucien Klijberg Teamwork 36

    Programma 1e ronde:

    12.00 uur Fran Kafoe Michel Doomen
    12.00 uur Huub Schlangen Jurgen Schlangen
    12.45 uur Gerrit van Gils Dorent van Wanrooij
    12.45 uur Twan van Ierland Lucien Klijberg
  • za
    08
    jan
    2022
    11.00 uurDiverse lokaties in Dongen