Kampioenen Persoonlijke Kampioenschappen

2023/2024 Bandstoten 1ste Klasse    
  Bandstoten 2de Klasse Hans Klaassen V.V.A.
  Bandstoten 3de Klasse Jos vd Aa V.V.A.
  Bandstoten 4de Klasse Wesley vd Zande J.B.C.
  Libre 1ste Klasse Mischa Donders De Fijnproever
  Libre 2de Klasse Ton Smits De Korenbloem
  Libre 3de Klasse Ad Kieboom Boulevard
  Libre 4de Klasse Dennie Gijsbertsen J.B.C
  Libre 5de Klasse Simon vd Bogert V.V.A.
  Libre 6e Klasse David van Gils De Korenbloem
  Libre 7e Klasse  Peter van de Graaf Taverne
  Driebanden 1e Klasse Ramon Stokkermans De Koopman
  Driebanden 2e Klasse Gijs Timmermans Teamwork
  Driebanden 3e Klasse Wesley de Wit De Koopman
  Driebanden 4e Klasse Richard Winnubst Taverne
  Driebanden 5e Klasse Timothy van Geel De Korenbloem
  Driebanden 6e Klasse Simon vd Bogert V.V.A.
  Driebanden 7e Klasse Laurent Robers OTBU
2022/2023
Bandstoten 1e Klasse Huub Schlangen Taverne
  Bandstoten 2e Klasse Jos vd AA V.V.A
  Bandstoten 3e Klasse Peter vd Graaf Taverne
  Libre 1e Klasse Patrick Ouwerkerk Taverne
  Libre 3e Klasse Miranda Bertens  De Koopman
  Libre 2e Klasse Ton Smits De Korenbloem
  Libre 4e Klasse Patrick van Beurden Taverne
  Libre 5e Klasse Wesley van de Zande J.B.C
  Driebanden 1e klasse Jan de Leeuw De Koopman
  Driebanden 2e klasse Peter van den Broek B.C.K.
  Driebanden 3e klasse Gijs Timmermans Teamwork
  Driebanden 4e klasse Ton Smits De Korenbloem
  Driebanden 5e klasse Dave Voetman De Koopman
  Driebanden 6e klasse Connie Peijs V.V.A.
2021/2022 Libre 1e klasse Twan van Ierland Boulevard
  Libre 2e klasse Timothy van Geel De Roemer Heej Ut
  Libre 3e klasse Joppe de Bres Boulevard
  Libre 4e klasse Antoine Sep De Korenbloem
  Libre 5e klasse Carlein van Gils De Korenbloem
  Bandstoten 1e klasse Toine Brekelmans De Blauwe Punt
  Bandstoten 2e klasse Hans Klaassen V.V.A.
  Bandstoten 3e klasse Eric Klaassen V.V.A.
  Bandstoten 4e klasse Wesley van de Zande J.B.C.
2020/2021 Libre 5e klasse Jurgen van Hoof J.B.C.
  Libre 6e klasse Christ de Bree Boulevard
2019/2020 Libre 1e klasse Rens van Sprang De Koopman
  Libre 2e klasse Jurgen Schlangen Taverne
  Libre 3e klasse Clement Boer Cues & Darts
  Libre 4e klasse Joppe de Bres Boulevard
  Libre 5e klasse Petra de Wind Cues & Darts
  Libre 6e klasse Hans van Vught De Korenbloem
  Bandstoten 1e klasse Rens van Sprang De Koopman
  Bandstoten 2e klasse Ton Smits De Korenbloem
  Bandstoten 3e klasse Hans Klaassen V.V.A.
  Bandstoten 4e klasse John Fiechter ’t Huukske
  Driebanden 8e klasse Johan Bok Taverne
2018/2019 Libre 1e klasse Peter van den Broek B.C.K.
  Libre 2e klasse Ton Arkesteijn Blauwe Punt
  Libre 3e klasse Clement Boer Cues & Darts
  Libre 4e klasse Erna van Poppel O.T.B.U.
  Libre 5e klasse Ronald Kop Cues & Darts
  Bandstoten 1e klasse Patrick Ouwerkerk Eensgezindheid
  Bandstoten 2e klasse Ronald Kop Cues & Darts
  Bandstoten 3e klasse Annemarie Wouters Taverne
  Driebanden 1e klasse Lion Laros De Koopman
  Driebanden 2e klasse Jan Willem Blijenburg B.C.K.
  Driebanden 3e klasse Jurgen Schlangen Taverne
  Driebanden 4e klasse Hans Boom Nun Baand Of 3
  Driebanden 5e klasse Johan van de Biggelaar B.C.K.
  Driebanden 6e klasse Frans Bakker De Kauw
  Driebanden 7e klasse Simon van den Bogert V.V.A.
  Driebanden 8e klasse Joppe de Bres Boulevard
  Driebanden 9e klasse Connie Peijs V.V.A.
2017/2018 Libre 1e klasse Huub Schlangen Eensgezindheid
  Libre 2e klasse Gijs Timmermans Teamwork
  Libre 3e klasse Falco Vriens Eensgezindheid
  Libre 4e klasse Michel Blauwgeers De Fijnproever
  Libre 5e klasse Ronald Kop Cues & Darts
  Libre 6e klasse Jan Verhoeven L.C.L
  Bandstoten 1e klasse Toine Heerkens Eensgezindheid
  Bandstoten 2e klasse Danny Weijters Taverne
  Bandstoten 3e klasse Hans Klaassen V.V.A.
  Driebanden 1e klasse Bert van de Wijngaard Bet Kolen
  Driebanden 2e klasse Roy Grimmelius Eensgezindheid
  Driebanden 3e klasse Ad Kieboom De Blauwe Punt
  Driebanden 4e klasse Gerrit van Gils De Fijnproever
  Driebanden 5e klasse Timothy van Geel De Fijnproever
  Driebanden 6e klasse Chantal van Berkel De Koopman
  Driebanden 7e klasse Connie Peijs V.V.A.
  Driebanden Groot Peter Heerkens Eensgezindheid