Kalender

za
25
mrt2023
ma
27
mrt2023

PK Libre 5e klasse

12:00 uur

Cafe De Koopman

Organisatie: BV De Koopman

 

 

  1. Petra de Wind (Boulevard) - 0.644: 26 caramboles
  2. Conny Peijs (VVA) - 0.595: 25 caramboles
  3. Christ de Bree (Boulevard) - 0.553: 24 caramboles
  4. Trees van de Hout (Taverne) - 0.481: 22 caramboles
  5. Howard van Dijk (Taverne) - 0.430: 21 caramboles
  6. Wesley van de Zande (JCB) - 0.409: 20 caramboles
  7. Gerrie Floors (Taverne) - 0.382: 20 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Trees van de Hout - Howard van Dijk
12.45: Wesley van de Zande - Gerrie Floors
13.30: Petra de Wind - Christ de Bree
14.15: Conny Peijs

 


za
01
apr2023
ma
03
apr2023

PK Libre 4e klasse

12:00 uur

Cafe Taverne

Organisatie: BV Taverne

 

 

  1. Gerrit Bax (Taverne) - 1.049: 36 caramboles
  2. Patrick van Beurden (Taverne) - 0.996: 35 caramboles
  3. Martin van Rooy (JBC) - 0.865: 32 caramboles
  4. Jos van der Aa (VVA) - 0.848: 31 caramboles
  5. Leon Peijs (VVA) - 0.818: 30 caramboles
  6. David van Gils (De Korenbloem) - 0.816: 30 caramboles
  7. Carlein van Gils (De Korenbloem) - 0.742: 29 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: David van Gils - Carlein van Gils
12.45: Jos van der Aa - Leon Peijs
13.30: Gerrit Bax - Patrick van Beurden
14.15: Martin van Rooy


za
06
mei2023
ma
08
mei2023

PK Libre 3e klasse

12:00 uur

Cafe Taverne

Organisatie: BV Taverne

 

 

  1. Dennie Gijsbertsen (JBC) - 1.250: 41 caramboles
  2. Sjef Engel (Taverne) - 1.220: 41 caramboles
  3. Timothy van Geel (De Roemer Heej Ut) - 1.205: 40 caramboles
  4. Henry Robbe (De Koopman) - 1.200: 40 caramboles
  5. Hans Klaassen (VVA) - 1.135: 38 caramboles
  6. Eric Klaassen (VVA) - 1.105: 38 caramboles
  7. Miranda Bertens (De Koopman) - 1.068: 37 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Henry Robbe - Miranda Bertens
12.45: Hans Klaassen - Eric Klaassen
13.30: Sjef Engel - Timothy van Geel
14.15: Dennie Gijsbertsen


za
27
mei2023
ma
29
mei2023

PK Libre 2e klasse

12:00 uur

Cafe De Korenbloem

BV De Korenbloem

 

 

  1. Toine Brekelmans (Taverne) - 1.698: 52 caramboles
  2. Lambert van Rooy (De Koopman) - 1.480: 47 caramboles
  3. Ton Smits (De Korenbloem) - 1.425:: 46 caramboles
  4. Joppe de Bres (Boulevard) - 1.358: 44 caramboles
  5. Ton Arkesteijn ('t Goirke) - 1.348: 44 caramboles
  6. Antoine Sep (De Korenbloem) - 1.308: 43 caramboles
  7. Simon van de Bogert (VVA) - 1.202: 40 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Joppe de Bres - Ton Arkesteijn
12.45: Ton Smits - Antoine Sep
13.30: Lambert van Rooij - Simon van de Bogert
14.15: Toine Brekelmans


za
03
jun2023
ma
05
jun2023

PK Libre 1e klasse

12:00 uur

Biljartcentrum Cues & Darts

Organisatie: BV Boulevard / BV V.V.A.

 

 

  1. Invaller
  2. Jurgen Schlangen (Taverne): 2.874 - 82 caramboles
  3. Patrick Ouwerkerk (Taverne) 2.760 - 79 caramboles
  4. Henk de Grooth (BCK) 2.213 - 65 caramboles
  5. Michel Doomen (De Korenbloem) 2.040 - 61 caramboles
  6. Gijs Timmermans (Teamwork) 2.034 - 61 caramboles
  7. Huub Schlangen (Taverne) 2.016 - 60 caramboles
  8. Ad van de Wiel (BCK) 1.969 - 59 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Gijs Timmermans - Michel Doomen
12.00: Henk de Grooth - Ad van de Wiel
13.00: Jurgen Schlangen - Huub Schlangen
13.00: Patrick Ouwerkerk - invaller


za
10
jun2023
ma
12
jun2023

PK Bandstoten 3e klasse

12:00 uur

Cafe Taverne

BV Taverne

 

 

  1. Carlein van Gils (De Korenbloem) - 18 caramboles
  2. Howard van Dijk (Taverne) - 16 caramboles
  3. Connie Peijs (VVA) - 16 caramboles
  4. Wesley van de Zande (JBC) - 14 caramboles
  5. Trees van de Hout (Taverne) - 13 caramboles
  6. Christ de Bree (Boulevard) - 11 caramboles
  7. Peter van de Graaf (Taverne) - 8 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Wesley van de Zande - Christ de Bree
12.45: Connie Peijs - Peter van de Graaf
13.30: Howard van Dijk - Trees van de Hout
14.15: Carlein van Gils


za
17
jun2023
ma
19
jun2023

PK Bandstoten 2e klasse

12:00 uur

Cafe De Korenbloem

BV De Korenbloem

 

 

  1. Timothy van Geel (De Roemer Heej Ut) - 35 caramboles
  2. Vervanger (????) - ?? caramboles
  3. Simon van de Bogert (VVA) - 30 caramboles
  4. Gerrit Bax (Taverne) - 26 caramboles
  5. Leon Peijs (VVA) - 21 caramboles
  6. Jos van der Aa (VVA) - 20 caramboles
  7. Martin van Rooy (JBC) - 20 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Gerrit Bax - Jos van der Aa
12.45: Simon van de Bogert - Leon Peijs
13.30: Vervanger - Martin van Rooy
14.15: Timothy van Geel


za
24
jun2023
ma
26
jun2023

PK Bandstoten 1e klasse

12:00 uur

Cafe De Koopman

BV De Koopman

 

 

  1. Patrick Ouwerkerk (Taverne) - 62 caramboles
  2. Jurgen Schlangen (Taverne) - 61 caramboles
  3. Toine Brekelmans (Taverne) - 49 caramboles
  4. Huub Schlangen (Taverne) - 47 caramboles
  5. Invaller (???) - ?? caramboles
  6. Richard Winnubst (Taverne) - 42 caramboles
  7. Eric Klaassen (VVA) - 38 caramboles
  8. Hans Klaassen (VVA) - 37 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Invaller - Richard Winnubst
12.00: Eric Klaassen - Hans Klaassen
12.45: Jurgen Schlangen - Huub Schlangen
12.45: Patrick Ouwerkerk - Toine Brekelmans