Kalender

za
08
okt2022
ma
10
okt2022

PK Driebanden 6e klasse

12:00 uur

Café De Korenbloem (BV De Korenbloem)

 

 

  1. Patrick van Beurden (Taverne) - 0.224: 11 caramboles
  2. Leon Peijs (VVA) - 0.217: 11 caramboles
  3. Crist de Bree (Boulevard) - 0.208: 10 caramboles
  4. Jurgen van Hoof (JBC) - 0.167: 09 caramboles
  5. Trees van den Hout (Taverne) - 0.159: 09 caramboles
  6. Connie Peijs (VVA) - 0.156: 08 caramboles
  7. Roos Nas (OTBU) - 0.155: 08 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Jurgen van Hoof - Roos Nas
12.45: Leon Peijs - Connie Peijs
13.30: Patrick van Beurden - Trees van den Hout
14.15: Crist de Bree

za
15
okt2022
ma
17
okt2022

PK Driebanden 2e klasse

12:00 uur

Cues & Darts (BV VVA / Boulevard)

BV VVA

 

 

  1. Marco Le Granse (De Fijnproever) - 0.551: 22 caramboles
  2. Peter Jansen (Lekker Pilske) - 0.531:22 caramboles
  3. Huub Schlangen (Taverne) - 0.506: 21 caramboles
  4. Ad van de Wiel (BCK) - 0.497: 20 caramboles
  5. Ad Kieboom (Boulevard) - 0.482: 20 caramboles
  6. Peter van de Broek (BCK) - 0.453: 19 caramboles
  7. Michel Doomen (De Korenbloem) - 0.448: 19 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Ad van de Wiel - Peter van de Broek
12.45: Huub Schlangen - Ad Kieboom
13.30: Peter Jansen - Michel Doomen
14.15: Marco Le Granse

za
29
okt2022
ma
31
okt2022

PK Driebanden 5e klasse

12:00 uur

Cafe 't Uilennest (BV BCK)

 

 

  1. Eric Klaassen (VVA) - 0.320: 14 caramboles
  2. Antoine Sep (De Korenbloem) - 0.306: 14 caramboles
  3. Joppe de Bres (Boulevard) - 0.290: 13 caramboles
  4. Timothy van Geel (De Roemer Heej Ut) - 0.286: 13 caramboles
  5. Jos van der Aa (VVA) - 0.283: 13 caramboles
  6. Gerrit Bax (Taverne) - 0.277: 13 caramboles
  7. Dave Voetman (De Koopman) - 0.245: 12 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Timothy van Geel - Gerrit Bax
12.45: Joppe de Bres - Dave Voetman
13.30: Eric Klaassen - Jos van der Aa
14.15: Antoine Sep

za
05
nov2022
ma
07
nov2022

PK Driebanden 4e klasse

12:00 uur

Cafe Bierings (BV Teamwork / Blauwe Punt)

 

 

  1. Lucien Klijberg (Teamwork) - 0.384: 16 caramboles
  2. Ad Spaninks (Boulevard) - 0.371: 16 caramboles
  3. Dennie Gijsbertsen (JBC) - 0.358: 16 caramboles
  4. Richard Winnubst (Taverne) - 0.354: 15 caramboles
  5. Paul van Hest (De Korenbloem) - 0.351: 15 caramboles
  6. Hans Klaassen (VVA) - 0.331: 15 caramboles
  7. Ton Smits (De Korenbloem) - 0.330: 15 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Paul van Hest - Ton Smits
12.45: Dennie Gijsbertsen - Richard Winnubst
13.30: Ad Spaninks - Hans Klaassen
14.15: Lucien Klijberg

za
12
nov2022
ma
14
nov2022

PK Driebanden 3e klasse

12:00 uur

Cafe Taverne (BV Taverne)

 

 

  1. Toine van Berkel (Lekker Pilske) - 0.492: 20 caramboles
  2. Chris Hansen (Teamwork) - 0.453: 19 caramboles
  3. Hans Boom (Lekker Pilske) - 0.450: 19 caramboles
  4. Henk de Grooth (BCK) - 0.428: 18 caramboles
  5. Toine Brekelmans (De Blauwe Punt) - 0.405: 17 caramboles
  6. Gijs Timmermans (Teamwork) - 0.401: 17 caramboles
  7. Ton Arkesteijn (De Blauwe Punt) - 0.385: 16 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: Toine Brekelmans - Ton Arkesteijn
12.45: Chris Hansen - Gijs Timmermans
13.30: Toine van Berkel - Hans Boom
14.15: Henk de Grooth

 

za
03
dec2022
ma
05
dec2022

PK Driebanden 1e klasse

12:00 uur

Cafe De Koopman (BV De Koopman)

 

 

  1. Jan de Leeuw (De Koopman) - 0.860: 33 caramboles
  2. Lion Laros (De Koopman) - 0.853: 33 caramboles
  3. Henk Horvers (Boulevard) - 0.671: 26 caramboles
  4. Patrick Ouwerkerk (Taverne) - 0.610: 24 caramboles
  5. John Daemen (Lekker Pilske) - 0.587: 24 caramboles
  6. Johan Haneveer (Boulevard) - 0.576: 23 caramboles
  7. Jurgen Schlangen (Taverne) - 0.574: 23 caramboles
  8. Gerrit van Gils (De Fijnproever) - 0.539: 22 caramboles

PROGRAMMA 1e RONDE
12.00: John Daemen - Gerrit van Gils
12.00: Patrick Ouwerkerk - Jurgen Schlangen
13.00: Henk Horvers - Johan Haneveer
13.00: Jan de Leeuw - Lion Laros